Lectora: twórz wspaniały elearning

Kursy autorskie idealnie dostosowane do potrzeb uczniów.

Nowy edytor wideo i screen recorder 

Odkryj najbardziej przyjazne dla użytkownika narzędzie, jakie można sobie wyobrazić! Wybierz obszar nagrywania, dodaj swoją kamerę internetową i gotowe! *

Ożyw swój film za pomocą przejść, tekstów, obrazów i animacji.

Edytuj ścieżki audio za pomocą kilku kliknięć, w tym narrację, dźwięki, muzykę i inne.

Prześlij je bezpośrednio na swój kurs 

Nowa Listwa Czasowa

Dodaj interaktywność jeszcze szybciej!

Zobacz, jak listwa czasowa kursu rozwija się przed Tobą, a każdy element układa się na swoim miejscu listwy.

Animuj i wyzwalaj akcje i zdarzenia, kontrolując każdy element kursu, w tym teksty, obrazy, filmy, wyskakujące okienka i nie tylko!

Nowe szablony kursów

Dodaj interaktywność jeszcze szybciej!

Ciesz się nowym zestawem szablonów kursów z oszałamiającymi układami, wbudowanymi interakcjami i już zawartymi testami. Możesz mieć pewność, że wszystkie są przyjazne dla WCAG, a kolejność czytania, kontrast kolorów i znaczniki Alt są już na miejscu.

Po prostu wybierz szablon kursu bezpośrednio z ekranu startowego programu Lectora!

Nowa screen recorder

 Wybierz obszar ekranu do nagrywania, dodaj swoją kamerę i gotowe!
Ożyw swoje nagranie wideo dodając tekst, obraz, animację i przejścia.
Edytuj ścieżki audio za pomocą kilku kliknięć.

Twórz mobile learning z Lectora

Kursy responsywne 

Wyposażona w nowy Responsywny System Tworzenia kursów, Lectora jest niezwykle prostym i jednocześnie niezwykle potężnym narzędziem do tworzenia kursów mobilnych. Autor publikuje kurs jeden raz na wszystkie urządzenia.

Zaprojektuj raz.
Rozpowszechniaj wszędzie

Ponieważ Lectora automatycznie generuje wersje kursu dla tabletów i telefonów, wystarczy zaprojektować kurs raz, bez względu na to, na jak wiele urządzeń zamierzasz rozpowszechniać. Dodajesz zatem obiekt (zdjęcie, teks, przycisk itd.) tylko 1 raz, aby był dostępny w 5 trybach.

Możesz dokonywać indywidualnych zmian obiektu (wielkość, czcionka, położenie) w każdym trybie mobilnym. Jest to bardzo łatwe z 5-trybowym paskiem podglądu.

Widok mobilny

Możesz dokonywać zmian niestandardowych do obiektu w celu dalszego zapewnienia jego idealnego wygląd na wszystkich urządzeniach. Jest to łatwe do korzystania z 5-trybowym paskiem podglądu. Dzięki temu dodajesz obiekt do kursu 1 a nie 5 razy a następnie modyfikujesz go tylko (wielkość, zawartość, rozmieszczenie itp.) w każdym trybie osobno.

Pakiety Lectora

Kupując pakiet Lectora uzyskujesz roczny dostęp do kompletu narzędzi e-learningowych w tym program e-learningowy Lectora, program do wirtualnych szkoleń CenarioVR, największą bibliotekę e-learningową oraz narzędzie do recenzji kursów.