Lectora.pl Moodle

Wdrażamy platformę Moodle

Platforma e-learningowa Moodle to w chwili obecnej najpopularniejsza darmowa platforma do edukacji online w branży edukacyjnej a także biznesie.

Platforma e-learningowa LMS Moodle to rozwianie służące dostarczaniu wiedze online do Twoich uczniów, pracowników. Pozwala na śledzenie wyników kursantów, ich postępów, raportowanie. Możemy także wdrożyć na platformie Dzienniki Ucznia, Forum, Czat, Kalendarze itp.


Dokładając starań aby wdrożenie platformy Moodle przebiegało sprawnie a efekt był co najmniej tak dobry jak oczekiwałeś oferujemy:

Lectora.pl - Moodle Konsultacje

Konsultacje

Przed decyzją o wdrożeniu Moodla najlepiej jest porozmawiać, byś się dowiedział co jest możliwe do wykonania i jakim nakładem sił, czyli ile to będzie kosztować. Być może na rynku istnieją inne platformy lub rozwiązania informatyczne oferujące szukane przez Ciebie funkcje bez przekraczania Twojego budżetu. Chętnie o tym porozmawiamy.

Lectora.pl - Moodle Konsultacje

Szkolenie

Szkolenie z zakresu administracji i obsługi platformy dedykowane jest dla przyszłych administratorów jak i trenerów/metodyków. Dzięki szkoleniu Twój zespół zacznie prace w Moodlu z wiedzą i bez obaw.
Lectora.pl - Moodle Kursy

Kursy

Głównym celem każdej platformy jest dostarczanie treści. Jeśli nie masz czasu na produkcję kursów/lekcji e-learningowych My możemy Ci w tym pomóc.

Kursy na zamówienie