Lectora.pl Camtasia Studio

Camtasia Studio

Program do wykonywania nagrań video obrazu z komputera. Nagrane video możemy w profesjonalny sposób edytować i obrabiać w programie Camtasia. Camtasia Studio charakteryzuje się duża prostatą obsługi i niezawodnością dzięki czemu posiada liczne grono fanów na całym świecie. Program działa na komputerach z systemem Windows i Mac. Camtasuia Studio to topowy program klasy Screen Recording.Lectora.pl Camtasia Studio

Pokaż swój punkt widzenia

Pokaż swoją wiedzę, pomysły w formie wideo. Camtasia ma edytor wideo z licznymi funkcjami, które pozwalają tworzyć do szybkich wideo prezentacji do rozległych projektów wideo. Nagrywaj szybko obraz z kamery internetowej lub ekranu komputera, angażują widzów z różnymi efektami, łatwo udostępniaj swoje filmy dla każdego.


Nagrywaj wszystko

Camtasia ma w standardzie funkcję pozwalającą Ci nagrywać wszystko ze ekranu komputera. Możesz nagrać cały ekran, wybrany obszar komputera jednym kliknięciem. Ustawiasz dowolne akcje towarzyszące kursorowi myszki lub go ukrywasz.

Lectora.pl Camtasia Studio

Efekty specjalne

Lectora.pl Camtasia Studio

Listwa czasowa

Twórcy Camtasi dołożyli wiele starań aby lista czasowa przejrzyście prezentowała liczne ścieżki wideo, audio, animacje. Dla wygody możesz przeciągać, nakładać, grupować obiekty na listwie. Takie podejście ułatwi Ci profesjonalne tworzenie wideo.

Lectora.pl Camtasia Studio

Efekty wizualne

Skup uwagę odbiorców na najważniejszych elementach projektu wideo; stosuj najazdy na dany obszar wideo, przezroczystość, zwolnienie lub przyspieszenie tempa filmu, rysowanie na filmie.

Lectora.pl Camtasia Studio

Zielone tło

Nagraj siebie na zielonym tle. Wytnij tło w Camtasi i wstaw swoją osobę do prezentacji, innego filmu. To bardzo proste. Możesz także wstawić swoją osobę na animowane tło lub do studia telewizyjnego.


Animacje
Lectora.pl Camtasia Studio

Animacja w filmie

Bez problemu ożywisz różne obiekty na tle filmu czy tła. Obiekty mogą przemieszczać się po ekranie, latać, obracać się we wszystkie strony.

Lectora.pl Camtasia Studio

Dynamiczne wideo

Edytuj profesjonalnie filmy w Camtasi, dodaj do filmu z gotowe do użycia aminowane tła, dymki, znaczki i wiele innych obiektów.TechSmith Fuse

Darmowa aplikacja Fuse dla systemu Android, iOS, Windows, która przesyła nagrania i zdjęcia bezpośrednio do Camtasia Studio lub Sangit.


Lectora.pl Camtasia Studio


Lectora.pl Camtasia Studio

Multimedia

Możesz także importować filmy z kamery, telefonu czy dodawać zdjęcia, grafiki i audio by tworzyć indywidualne projekty wideo. Ciekawy projekt wideo składa się najczęściej z wielu obiektów.

Lectora.pl Camtasia Studio

Nagrywaj wszędzie

Darmowa aplikacja TechSmith Fuse z łatwością przeniesie Twoje zdjęcia i nagrania video z smartfonu i tabletu do Camtasi. Z aplikacją Fuse możesz nagrywać filmy kamerą w urządzeniu mobilnym i pauzować je wielokrotnie by nagrywać tylko to co ważne. Fuse dla systemu Android i iOS automatycznie zapisze pauzy w filmie jako ”szwy” dzięki czemu jego podział w Camtasi będzie prosty.

Lectora.pl Camtasia Studio

Dziel się po WiFi

Nie potrzebujesz kart pamięci czy kabli. Dzięki Fuse multimedia z telefonu prześlesz bezpośrednio do Camtasi lub Snagita za pomocą sieci wi-fi. Zaznacz video lub zdjęcia w bibliotece Fuse lub w galerii telefonu i przenoś zbiorczo pliki do komputera.


Lectora.pl Camtasia Studio

Dziel się

Wysyłaj stworzone wideo i hostuj je na Screencast.com, YouTube, Google Drive, Facebook, Twitter bezpośrednio z Camtasi.