Lectora.pl Snagit

Snagit

Program do wykonywania rzutów ekranów. Możemy kopiować z ekranu komputera pojedyncze obrazy lub serie obrazów. Snagit posiada edytor zdjęć dzięki, któremu przechwycone obrazy możemy edytować i modyfikować. Snagit oferuje „chmurę” do przechowywania Naszych zdjęć. Snagit na rynku programów klasy screen capture uznawan jest za najlepsze narzędzie w swojej klasie.Snagit Zrzut Ekranu

Zdjęcie i video ekranu w minutę

Bez względu nad czym pracujesz, Snagit ułatwi Tobie pracę. 2-3 kliknięcia i masz obraz ekranu przechwycony do Snagit. Dodaj teraz strzałki, komentarze, numery i szybko twórz instrukcje. Możesz także nagrywać szybkie filmy video.


Nagrywaj video

Czasem łatwiej jest nagrać krótki film niż opisywać tekstem lub pokazywać serie zdjęć. Nagrany film możesz szybko w Snagit pociąć. Gotowe nagranie publikuj bezpośrednio do Screencast, Camtasia, YouTube, Google Drive czy Dropbox.

Snagit Nagrawaj Video

Zrzuty Obrazu

Articulate.pl Ipad


Snagit Siatka Zrzutu

Siatka zrzutu

Jedno klikniecie i na ekranie pojawia się siatka zrzutu. Możesz teraz kopiować cały ekran lub wybrany obszar. Obszar do zrzutu możesz zaznaczyć przeciąganiem myszki lub zdefiniować go w pixlach dzięki czemu jesteś pewien, że kopiujesz dokładnie taki rozmiar obrazu jaki potrzebujesz.

Snagit Siatka Lupa

Lupa

Towarzyszy zawsze siatce zrzutu by perfekcyjnie wybrać miejsce gdzie zaczyna się i kończy kopiowanie ekranu. Strzałkami na klawiaturze przesuwasz obszar zrzutu po 1 pixlu. Dzięki temu nigdy nie musisz poprawiać zrzutu i wycinać niepotrzebnej ramki.

Snagit Scrolling Capture

Scrolling Capture

Kopiujesz z ekranu to czego nie widzisz. Strony www dłuższe niż obszar monitora, grafiki w wyszukiwarce google, duże mapy – nic straconego. Opcja skrolowania za Ciebie automatycznie przechwyci całą stronę. Nie musisz robić kilku osobnych zrzutów i potem ich łączyć.