Lectora.pl CourseMill Mobile

Dostarcz kursy na tablet w trybie offline

Pracownik pobiera aplikację CourseMill na telefon, tablet. Ty wysyłasz kurs do aplikacji online. Pracownicy mają dostęp do tych treści na ich telefonach, tabletach z dowolnego miejsca. Tak, m-learning naprawdę może być taki prosty!

Lectora.pl CourseMill Mobile Wyniki
Lectora.pl CourseMill Mobile Wyniki

Zachwyć użytkowników iOS i Android

CourseMill Mobile współpracuje zarówno z systemem iOS i Android urządzeń mobilnych. Dzięki temu docierasz do większości pracowników, uczniów.
Lectora.pl CourseMill Mobile Online

Śledź Wyniki

Monitoruj kursy, ankiety, testy zgodne ze standardem SCORM i otrzymuj pełny raport dostępu do kursów, wyników oraz status ukończenia.

Lectora.pl CourseMill Mobile Raporty

Online i Offline

Po pobraniu aplikacji Twoi pracownicy mogą korzystać ze swoich kursów m-learningowych offline. Aplikacja CourseMill Mobile przechowuje w urządzeniu dane o postępach w kursie i wynikach oraz dostarcza je automatycznie do aplikacji przy ponownym połączeniu internetowym.

Lectora.pl CourseMill Mobile Raporty

Raporty i zarządzanie

Możesz dostarczyć kursy i testy do wybranych grup w organizacji. Możesz generować raporty w programie Excel, Excel live lub panele CourseMill Mobile. Wszystkie dane są przechowywane bezpośrednio w CourseMill Mobile.

Lectora.pl CourseMill Mobile Bezpieczeństwo

Bezpieczne Treści

CourseMill Mobile to aplikacja bezpieczna dla Twoich danych. Tworzymy wysokie wymagania branży m-learningu (over-the-air, w chmurze, bezpieczeństwo logowania oraz podwójne szyfrowanie) tak więc twoi Kursanci mogą bezpiecznie używać swoich ulubionych urządzeń.