Lectora.pl CourseMill LMS

System Zarządzania Nauką teraz jeszcze mądrzejszy

CourseMill LMS to nasza najnowsza platforma e-learningowa w języku polskim. Korzystaj z jej rozbudowanego modułu raportowania by podejmować szybkie i trafne decyzje.Lectora.pl CourseMill Raporty

Decyzja po raporcie

CourseMill sprawi, że uzyskasz pełne informacje o postępach swoich kursantów. Nowością są zaawansowane raporty dające szczegółowe informacje potrzebne do podjęcia ważnych decyzji w organizacji.

Lectora.pl CourseMill Interfejs

Nowy interfejs

Zupełnie nowy interfejs jest jeszcze szybszy i łatwiejszy w obsłudze! Zaś treść są dostępne dla wszystkich, możesz być pewny, że CourseMill jest zgodny z WCAG oraz sekcją 508 -większość LMSs tego nie oferuje.Lectora.pl CourseMill Dostarczaj

Docieraj

Szybko i prosto dostarczaj treści e-learningowe kursantom, w tym użytkownikom smartfonów korzystając z CourseMill LMS. Zdobądź platformę, która zapewni sukces twojemu programowi nauczania.

Lectora.pl CourseMill Monitoring

Monitoruj

Śledź postępy swoich kursantów korzystając z zaawansowanych raportów, nowych funkcji które sprawiają, że zarządzanie nauką na platformie LMS jest łatwe. Zbieraj wyniki i dane z CourseMill LMS.

Lectora.pl CourseMill Zarządzaj

Zarządzaj

Przeciągaj i upuść aby stworzyć wykresy i diagramy, raporty umożliwiające podejmowanie trafnych decyzji. Możesz określić parametry filtru i wskaźniki, które chcesz pobrać do raportu.

Lectora.pl Publikacja HTML

Elastyczne treści

Używaj tradycyjnych kursów e-learningowych, filmów, plików PDF, dokumentów Word i wiele innych rodzajów danych w swoim programie szkoleniowym. Fora, czat, kanał RSS, wyszukiwarki wątków, kursów to wszystko jest do dyspozycji Twoich kursantów.

Bądź mobilny

Daj użytkownikom mobilnym sposób na utrzymanie kontaktu z polityką firmy i jej kursami. Na szczęście dla ciebie CourseMill obsługuje m-Learning, więc jesteś gotowy do treningu w podróży.

Lectora.pl CourseMill Mobilny