Skuteczny e-Learning

Połączenie opowiadania, multimediów, ciekawych i angażujących zadań, postaci i sytuacji, symulacja to nasze metody by zaprezentować Twój przekaz dla kursantów. Możliwość zastosowania postaci w kursie w rzeczywistych sytuacjach wprowadzi Twoich uczniów w świat nauki online. To indywidualne podejście do każdego kursu powoduje, że kursanci stają się bardziej zaangażowani w naukę oraz zmotywowani do nauki z domu.


e-Learning

Tworzymy kursy dla Naszych Klientów na ich zlecenie. Istotnym czynnikiem na początku pracy z każdym nowym Klientem jest dobór metodyki kursu i technologii jego produkcji oraz udostępniania adekwatny do celów jakie stawia sobie Klient decydujący się na e-Learning. Pomożemy Ci dobrać najskuteczniejsze metody produkcji i dystrybucji kursów adekwatnie do Twoich celów. Podpowiemy jak dotrzeć do kursanta. Wskażemy Ci w jakich programach kurs może powstać, co jest ich zaletą a co wadą, co, jak, kiedy będziesz mógł sam modyfikować. Kiedy, gdzie i jakie zbierzesz dane, raporty z wynikami kursu.

Articulate.pl Ipad

Razem możemy więcej

Pomożemy Tobie i Twoim ekspertom merytorycznym przenieść wiedzę i zawartość z Word, scenariuszy, PowerPoint do efektownego i interaktywnego kursu e-learningowego z pomocą naszych twórców, grafików, lektorów i wsparciu wykwalifikowanych dydaktyków.

Próbki

Nie jesteś pewny czy kurs e-Learningowy będzie odpowiadał Twoim potrzebą i wyobrażeniom? Skontaktuj się z Nami, powiedz nam czego oczekujesz My a zrobimy dla Ciebie indywidualne propozycje layoutu, metod przekazu, wycenę.

Poznaj nas

Pozwól nam pokazać, w jaki sposób możemy przekształcić Twój dotychczasowy przekaz na bardziej spersonalizowany, dynamiczny i niezapomniany. Zadzwoń, napisz. Przyjedziemy do Ciebie i porozmawiamy.

Articulate.pl Ipad

m-Learning

Kontent m-learningowy do tej pory był kojarzony z prezentacjami handlowymi, produktowymi, instrukcjami obsługi, katalogami, ale coraz częściej to także szkolenia wstępne, pigułki wiedzy, testy sprawdzające wiedzę. m-Learning jest zbliżony zakresem funkcjonalności do szkoleń e-learningowych, ale taki kurs musimy osobno zaprojektować. Z uwagi na wyniki międzynarodowych badań i doświadczeń mobile learning jest rodzajem rapid learningu dostępnego na urządzenia mobilne co oznacza krótkie i szybkie dawki wiedzy.


Jesteś gotowy?

Gdy Twoi przełożeni zażądają szkoleń online dostępnych zawsze i wszędzie, to czy jesteś przygotowany, aby dać im gotowe rozwiązanie? Jeżeli szukasz wsparcia w zakresie mobile learningu możemy Ci pomóc. Pomożemy Ci stworzyć m-learning dzięki, któremu będziesz w ciągłym kontakcie ze swoimi podwładnymi lub klientami.

Nauka zawsze i wszędzie

Już w 2105 roku liczba mobilnych internautów w USA przewyższy liczbę użytkowników przeglądających internet za pomocą komputera stacjonarnego. Zaskakujące? Ten trend także utrzymuje się w Europie i Polsce. Liczba smartfonów i tabletów dynamicznie rośnie w ostatnich kilku latach. Ich użytkownicy są coraz bardziej komfortowi i uzależnieni od urządzeń mobilnych. Mobile learning to naturalny kierunek nowych technologii nauczania.

Komu?

Kursy m-Learningowe polecamy szczególnie firmom, które chcą być w częstym kontakcie ze swoimi mobilnymi pracownikami lub klientami. Firmom, którym zależy na codziennym motywowaniu i szkoleniu swoich pracowników, na budowaniu zdalnej bazy wiedzy o swoich produktach i usługach dla pracowników lub klientów.