Szkolenie Lectora

 Zacznij pracę z e-learningiem od solidnego treningu. 

Szybki start

Nie musisz być ekspertem e-learningu by opanować Lectore

Trzy poziomy szkolenia. Wszystko spisane w książce.

Szkolenie Lectora

Nasz szkolenie dostarczy Ci kluczowych umiejętności i wiedzy potrzebnej by tworzyć wspaniałe kursy i wykorzystać w pełni potencjał Lectory i Cenario VR.

Czas szkolenia

  • Podstawowe Lectora – 1 dzień
  • Średniozaawansowane Lectora – 2 dni
  • Zaawansowane Lectora – 3 dni

Szkolenia stacjonarne

Miejscem szkolenia jest Twoja firma i jej pracownicy. Bardzo korzystna cena: w jednej cenie możesz przeszkolić cały zespołu. Jest to najczęściej wybierana forma szkolenia.

Szkolenie online

Wygodna forma szkolenia w pokoju webinarowym. Przez całe szkolenie widzisz obraz trenera jak pracuje w programie Lectora. W każdej chwili możesz zabrać głos i poprosić o dodatkowe wyjaśnienie. Program szkolenie jest taki sam jak w szkoleniu stacjonarnym

Zalety szkolenia Lectora:

R

Limit małej grupy do 10 osób. Atrakcyjne ceny.

R

100% praktycznego treningu w środowisku Lectora.

|

Indywidualne porady i wskazówki (tips, triks) wykorzystywane w wielu projektach.

R

Autoryzowani trenerzy Lectora

R

Program treningu oparty na metodologii producenta  programu.

R

Bezpłatny dostęp do całego kursu z treningu, czyli gotowego szkolenia e-learningowego.

Podczas zajęć dowiesz się, jak tworzyć kompletne i ciekawe kursy e-learningowe, które zawierają pytania, quizy, wideo, nawigację, certyfikaty i wiele interaktywność angażujących Twoich uczniów.

Wsparcie po szkoleniu

Pomoc techniczna

Pomożemy Ci przy imporcie kursu do najpopularniejszych platform e-learningowych czy poprawimy dla Ciebie nie działającą akcję w kursie.

Pliki szkoleniowe

Nie tracimy czasu i dajemy Ci gotowe pliki: tekst, wideo, grafika, film byśmy od razu mogli zacząć praktyczny trening w środowisku Lectora.

Książka PDF

Trening został opisany krok po kroku, ze screenami w Naszej książce treningowej. Książka ma ponad 40 stron praktycznego przewodnika. 

Twój Platforma 24/7

Każdy otrzyma dostęp 6 miesięczny do naszej platformy aby mieć stały wgląd online do książki treningowej, gotowego kursu treningowego i plików źródłowych kursu.

Trenerzy

Szkolenia z obsługi Lectora najczęściej prowadzi 2 trenerów. Jeden prowadzący trening i drugi wspierający kursanta przy jego komputerze. Nie musisz się obawiać, że nie nadążysz czy pomylisz akcje. Indywidualne porady i podpowiedzi to codzienność naszych treningów. Potrzebujesz indywidualny program treningu? My dostosujemy program treningu dla Ciebie.

Czas to pieniądz

Nie chcesz zlecanie produkcji e-learningu na zewnątrz? Twoja wiedza jest zbyt cenna by przekazać jej tworzenie innym? Chcesz sam szybko produkować i aktualizować kursy? Potrzebujesz mieć 100% kontroli nad treścią w kursach? Zacznij od profesjonalnego treningu i nie trać więcej czasu na samodzielną naukę.

Czas treningu

Oferujemy 21 godzinny program szkoleniowy. Klienci najczęściej wybierają szkolenia 2-dniowe  = 14 godzin. Szkolenie 3 dniowe dedykowane jest dla użytkoników pakietu Platinium.
Książkę dla kursanta zawierające materiał ze szkolenia otrzymuje każdy z kursantów po zakończeniu zajęć.

Wymagania

Powinieneś znać podstawy funkcjonowania systemu Windows; poruszania się w folderach systemu i przeglądarce internetowej. Musisz znać takie działania jak maksymalizacja i minimalizacja okien, kopiowanie i wklejanie i podstawowe przetwarzanie tekstu. Żadna wiedza o programie Lectora nie jest wymagana.

Dodatkowe usługi

Oferujemy pełne wsparcie Klienta w dziedzinie e-learningu. 
Poznaj naszą ofertę usług i produktów.

 

Szkolenia

Uczymy jak obsługiwać narzędzia elearningowe w tym Lectora. Szkolenimy także z innych programów

Platforma e-learningowa

Wdrażamy platformy e-learningowe dwóch rodzajów: popularny Moodle oraz dwie platformy dla WordPress 

Sklepy z kursami

Wdrażamy strony www ze sklepami dedykowanymi sprzedaży produktów wirtualnych w tym kursów online

Produkcja kursów

Tworzymy kursy i testy na zlecenie Klienta. Kursy tworzymy w programie Lectora i innych