Trening u Ciebie w biurze

Zacznij pracę od solidnego treningu. 2-3 dni treningu z Naszymi ekspertami pozwoli Ci na samodzielną produkcję własnych szkoleń.

Nie musisz być ekspertem e-learningu by opanować Lectore. Nasz trening dostarczy Ci kluczowych umiejętności i wiedzy potrzebnej by szybko tworzyć wspaniałe kursy online dla twojej organizacji i wykorzystać w pełni potencjał Lectory.

  • Trening Podstawowy Lectora
  • Trening Zaawansowany Lectora
  • Trening Expert Lectora
Lectora.pl - Autoryzowani Trenerzy

Mała klasa i autoryzowani trenerzy

Oferujemy trening u Klienta lub w naszej siedzibie tylko dla małych grup kursantów. W czasie treningu dostępnych jest dwóch trenerów wspierających Cię na każdym kroku szkolenia. Indywidualne porady i podpowiedzi to codzienność naszych treningów. Potrzebujesz indywidualny program treningu jak np.: treści mobilne, ankietowanie online, nietypowy scenariusz, zewnętrzny HTML i inne? My dostosujemy program treningu dla Ciebie.


Korzyści treningu to:

  • limit małej grupy to 10 osób,
  • program treningu oparty na metodologii producenta Trivantis,
  • autoryzowani trenerzy Lectory, Snagit, Camtasia,
  • 100% praktycznego treningu w środowisku Lectora,
  • indywidualne porady i wskazówki (tips, triks) wykorzystywane w wielu projektach,
  • bezpłatny dostęp do książki „krok po kroku” z treningu,
  • bezpłatny dostęp do całego kursu z treningu, czyli gotowego szkolenia e-learningowego.

Podczas zajęć dowiesz się, jak tworzyć kompletne i ciekawe kursy e-learningowe, które zawierają pytania, quizy, wideo, nawigację, certyfikaty i wiele interaktywność angażujących Twoich uczniów.

Lectora.pl - Korzyści Treningu

Lectora.pl - Oszczędzaj Pieniądze

Czas to pieniądz

Nie stać Cię na zlecanie produkcji e-learningu na zewnątrz? Twoja wiedza jest zbyt cenna by przekazać jej tworzenie innym? Chcesz sam szybko produkować i aktualizować kursy? Potrzebujesz mieć 100% kontroli nad treścią w kursach? Zacznij od profesjonalnego treningu i nie trać więcej czasu.


Czas treningu

Trening trwa od 7 do 21 godzin. Książkę dla kursanta zawierające materiał ze szkolenia otrzymuje każdy z kursantów po zakończeniu zajęć.

Lectora.pl - Czas Treningu

Lectora.pl - Wymagania

Wymagania treningowe:

Powinieneś znać podstawy funkcjonowania systemu Windows. Oznacza to umiejętność poruszania się w folderach systemu i przeglądarce internetowej. Musisz znać takie działania jak maksymalizacja i minimalizacja okien, kopiowanie i wklejanie, przeciąganie obiektów oraz podstawowe przetwarzanie tekstu. Żadna wiedza o programie Lectora nie jest wymagana.