Nowości w Lectora 17

Lectora 17 - Płynne przejścia

Płynne przejścia

Nowa funkcja przy publikacji umożliwiająca płynne przejścia pomiędzy stronami kursu zarówno kursów na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Dajesz użytkownikowi końcowemu bardziej realistyczny widok kursu.
Lectora 17 Auto-Play

Auto-Play

Takie same mozliwości audio dla urządzeń mobilnych jak na komputerach stacjonarnych. Multimedia teraz odtwarzają się automatycznie, gdy strona zostanie otwarta, co upraszcza odtwarzanie narracji i wideo.
Lectora Wiedza - Kotwica Pozycji

Kotwica Pozycja

Obiekty mogą utrzymać swoją pozycję na stronie, nawet gdy widok jest przewijany (skrolowany lub przewijany gestem). Jest to świetna funkcja do stosowania w kursach mobilnych by zakotwiczyć logo, nagłówek lub stopkę, przyciski nawigacyjne cały czas na ekranie urządzenia.

Mobilny Kurs z Lectora Publisher 17

Wyposażona w nowy Responsywny System Tworzenia kursów, Lectora 17 jest niezwykle prostym, jednocześnie niezwykle potężnym narzędziem do tworzenia kursów mobilnych. Nowy pulpit pozwala programistom szybko tworzyć mobile eLearning oszczędzania czas. Autor publikuje kurs jeden raz na wszystkie urządzenia.

Lectora.pl

Lectora.pl

Zaprojektuj raz. Rozpowszechniaj wszędzie

Ponieważ Lectora automatycznie generuje wersje kursu dla tabletów i telefonów, wystarczy zaprojektować kurs raz, bez względu na to, na jak wiele urządzeń zamierzasz rozpowszechniać. Dodajesz zatem obiekt (zdjęcie, teks, przycisk itd.) tylko 1 raz aby był dostępny w 5 trybach.


Podgląd widoku mobilnego, aby doskonalić swój kurs

Możesz dokonywać zmian niestandardowych do obiektu w celu dalszego zapewnienia jego idealnego wygląd na wszystkich urządzeniach. Jest to łatwe do korzystania z 5-trybowym paskiem podglądu. Dzięki temu dodajesz obiekt do kursu 1 a nie 5 razy a następnie modyfikujesz go tylko (wielkość, zawartość, rozmieszczenie itp.) w każdym trybie osobno.

Lectora.pl

Lectora Publisher z nią eLearning jest prosty

Małe firmy, administracja publiczna, korporacje, edukacja wyższa i wiele innych używa programu Lectora do tworzenia e-learningu. Ty możesz także. Zobacz wszystkie nowe funkcjonalności dodane w poprzedniej wersji 12.

Co Nowego w Lectorze 12

Lectora Publisher została stworzona z myślą o:

CourseMill Wave Oceny

Silne narzędzie

Wznieś swoje kursy na wyższy poziom stosując interakcje, akcje i zmienne, wbudowane kreatory, predefiniowane style, dodając swoje projekty z kodem zewnętrznym JavaScript lub HTML5.

CourseMill Wave Społeczność

Osiągnij swoje cele

Twórz własny e-learningu, który pasuje do Twoich potrzeb. Narzędzia do współpracy i recenzji pomogą Ci stworzyć skutecznie wciągające szkolenia online. Dzięki Lectorze osiągniesz maksymalny ROI.

CourseMill Wave Społeczność

Wsparcie produktu

Licencja Lectora Publisher zapewnia jeden pełny rok wsparcia narzędzia z bezpłatnymi uaktualnieniami.

Lectora.pl Expert

Zostań szybko ekspertem

Twój szef będzie zaskoczony, jak szybko opanujesz Lectore. Wiemy, że Nasz intuicyjny interfejs, trening i wsparcie pozwolą Ci wydobyć wszystkie możliwości programu.

Trenning

Akcje i zmienne

Odkryj prawdziwą siłę Lectory. Używaj akcji zmiennych jako fundamentu do stworzenie niestandardowych funkcji w kursie. Nowa karta akcji poprowadzi Cię w prosty i wizualny sposób do nadania interakcji obrazom, obiektom i wszystkim innym elementom kursu.

Lectora.pl Zmienne

Lectora.pl Publikacja HTML

Publikuj gdzie chcesz

Udostępniasz treść po prostu jednym kliknięciem. Chcesz być mobilny? Publikuj do HTML5. Potrzebujesz kurs e-learningowy? Bez problemu eksportuj do SCORM. Chcesz szybka ankietę to wyślij dane do Google Drive.